Shows ETESSE Amber Route



Date

Place/City

Class

Yudge

Results

26.05.2013

CACIB Varazdin - Croatia

Champion class

Erwin Deutscher A

1.EXC, CAC, CACIB

05.05.2013

XXI CACIB Łódź

Champion class

Petr Rehanek CZ

1.EXC. CWC CACIB Winner

17.03.2013

XVIII CACIB Katowice

Champion class

Willemine van Deijl BE

1.EXC. CWC

03.03.2013

CACIB Drzonków

Champion class

Jan Gajewski PL

1.EXC. CWC, CACIB, Winner

26.01.2013

CACIB Kaunas - Litwa

Champion class

Olga Kisliakova RU

1.EXC, LT CWC, CACIB, N, Champion Litwy

08.09.2012

Nationale d'Elevage Vendôme (FR)

Open class

Mme. Marlies Werkmeister, M. Francois Teppaz Misson, M. Patrick Jacoulot

SELEKCJA FRANCJI- cotation 4

18.08.2012

XVII Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Katowice

Open class

Jean-Claude Larive FR

1.EXC.

10.06.2012

XXXVI CAC Kalisz

Open class

Anna Pulikowska-Klimonda PL

1.EXC. CWC, Winner ETESSE Champion of Poland

06.05.2012

CACIB Łódź

Open class

Anna Kochan PL

3.EXC.

18.03.2012

XVII CACIB Katowice

Open class

Gerard Jipping NL

very good.

25.09.2011

XVI Klub Briardów i Beauceronów, Wrocław

Intermediate class

Alain Pecould FR

4.EXC.

12.06.2011

XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz PL

Intermediate class

Iwona Matuszewska PL

1.EXC, CWC, Zwycięzca,BOB

07.05.2011 - 08.05.2011

XIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź PL

Intermediate class

Leos Jancik CZ

1.EXC, CWC

16.04.2011

XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych GrudziądzPL

Junior class

Jadwiga Niciewicz PL

1.EXC, Zw. Mł., Best Junior

18.03.2011 - 20.03.2011

XV Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych Katowice PL

Junior class

Jean-Jacques Dupas Fr

1.EXC, Youth Winner, Best Junior[foto] [[foto]

07.11.2010

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zwycięzca Polski 2010 Poznań

Junior class

Jarosław Matyyas CZ

2.EXC [foto] [foto]

09.10.2010

XXXVIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa

Junior class

Andrzej Zamojski PL

3.EXC

25.09.2010 - 26.09.2010

XVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław

Junior class

Maciej Kozber PL

3.EXC

11-12.09.2010

Nationale d'Elevage Vendôme (FR)

Junior class

Hervé Blasselle F

EXC [foto] [foto] [foto]

21.08.2010

XV Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Katowice

Junior class

Jeanine Anjoran F, Hervé Blasselle F

EXC ETESSE, ELODINE and EASY TO LOVE Amber Route - Best Polish Litter 2010 [foto]

08.08.2010 - 08.08.2010

XIV Krajowa Miedziowa Wystawa Psów Rasowych Legnica

Junior class

08.08.2010 - 08.08.2010

1.EXC, Youth Winner, Best Junior[foto]

27.06.2010

UEBB-Schau Huntwangen CH

Puppy class

Jan De Gids NL

1.Tres prometteur/very promising [foto]

26.06.2010

SBBC Clubschau Huntwangen CH

Puppy class

Max Jones GB

1.Tres prometteur/very promising,
Jungstensieger [foto]

13.06.2010

XXXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz

Puppy class

Joanna Adamowska PL

1.very promising, Best Puppy

05.06.2010 - 06.06.2010

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PRESTIGE 2010 Leszno

Puppy class

Chan Weng Woh MAL

1.very promising, Best Puppy [foto]

01.05.2010 - 02.05.2010

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) Łódź

Baby class

Antoan Hlebarov BG

1.very promising, Best Baby

26.03.2010 - 28.03.2010

XV Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych Katowice PL

Baby class

Salvatore Gianonne BE

1.very promising, Best Baby